Viele Autos auf einer stark befahrenen Straße
schnelles rotes Auto auf Straße gibt Gas
Frau hält Lenkrad im roten Auto

Ani vás nič len tak nezastaví?

Vaša šanca v medzinárodnej firme!

CARTV je jedna z popredných búrz zostatkových hodonôt v Európe. K našim klientom patria veľké poisťovne, znalecké organizácie, znalci a predajne vozidiel a obchodníci s vozidlami z celej Európy. Ak sme vás zaujali, pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou nášho úspešného tímu.

  • Žijete v Bratislave alebo jej okolí a ovládate nemecký jazyk?
  • Je spokojnosť zákazníka zárukou vášho osobného úspechu?
  • Zaujímate sa o automobilový priemysel resp. o obchod s motorovými vozidlami?

Ak ste na otázky odpovedali kladne, mali by ste sa s nami bezpodmienečne skontaktovať. Pozrite si našu aktuálnu ponuku pracovných miest.

Motivovaný tím čaká na vás!

V našich strediskách v Mníchove, Bratislave a vo Varšave stále hľadáme nových motivovaných uchádzačov o zamestnanie, ktorí by nám pomáhali najmä pri realizácii predaja, riadení projektov a v odbyte. Momentálne inzerujeme nasledujúce pracovné miesta – ale potešia nás aj uchádzači, ktorí sa prihlásia z vlastnej iniciatívy!

Názov pozície
Referent/ka v útvare podpory predaja

Miesto práce
Bratislava, Žilinská 7-9, 811 05 Bratislava

Druh pracovného pomeru:
Plný úväzok

Termín nástupu:
ihneď

Náplň práce, schopnosti a zodpovednosti
Budete súčasťou medzinárodného kontaktného centra CARTV All4you Manager, ktorého úlohou je spracúvať údaje o nových a existujúcich klientoch v súlade s internými pravidlami a štandardmi komunikácie zamestnávateľa a poskytovanie podpory klientom.

Vašimi úlohami budú:

  • spracúvanie osobitných požiadaviek na sprostredkovanie predaja motorových vozidiel,
  • komunikácia s nadnárodnými spoločnosťami, bankami, lízingovými spoločnosťami, právnymi zástupcami majiteľov vozidiel atď.,
  • kontrola a zadávanie údajov do podnikových interných systémov,
  • odpovedanie na rôzne otázky konkrétnych skupín klientov,
  • profesionálne zastupovanie podniku s cieľom zabezpečiť maximálnu spokojnosť klientov,
  • aktívna spolupráca s inými oddeleniami a našimi pobočkami v Nemecku a Poľsku,
  • Pracovný čas (vrátane jednohodinovej prestávky na obed):

Po: 07:00 – 16:00, 08:00 – 17:00, 09:00 – 18:00, 10:00 – 19:00
Ut – Pi: 08:00 – 17:00, 09:00 – 18:00

Zamestnanecké výhody, benefity

  • vyššia mzda v závislosti od motivácie a iné výhody podľa interných pravidiel
  • zaujímavá práca v medzinárodnom prostredí
  • možnosť používať cudzie jazyky
  • príjemné pracovné prostredie s oddychovými zónami
  • firemné akcie
  • možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca
Vhodní uchádzači majú:
stredoškolské vzdelanie s maturitou

Jazykové znalosti
Nemecký jazyk – C1
Poľský jazyk – B1

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Požadované osobné vlastnosti a zručnosti:

AKTÍVNA ZNALOSŤ NEMECKÉHO JAZYKA v kombinácií so znalosťou poľského jazyka

  • znalosť slovenského jazyka nie je podmienkou
  • pozícia je vhodná pre absolventa, ktorého zaškolíme
  • žiaduce sú dobré komunikačné schopnosti
  • znalosti v oblasti automobilov alebo technická orientácia sú výhodou
  • orientácia na zákazníka a schopnosť rozpoznať potreby klientov
  • ochota učiť sa
  • byť tímový hráč
  • mať analytické schopnosti

O spoločnosti

Spoločnosť GLOBAL SERVICES TV a. s. sa zaoberá sprostredkovaním predaja poškodených vozidiel medzi poisťovateľmi, vlastníkmi a kupujúcimi z celej Európy. Náš rozsah činností zahŕňa riešenie prípadov s poškodenými vozidlami, spracúvanie technických údajov pre poisťovne, riadenie prepravy a logistiky, starostlivosť o majiteľov a kupujúcich poškodených vozidiel, ako aj o prevádzku systémov CARTV. Informácie nájdete aj na webovom sídle www.cartv.eu.

Zaujali sme vás? Pošlite nám svoj životopis a motivačný list v nemčine na e-mailovú adresu job@cartv.eu. Tešíme sa na vašu prihlášku a váš záujem!

Kontakt

Jana Nižňanská
Human Resources Manager
Slovensko, Nemecko, Poľsko

Mail:   job@cartv.eu
Web:   cartv.eu