Viele Autos auf einer stark befahrenen Straße
schnelles rotes Auto auf Straße gibt Gas
Frau hält Lenkrad im roten Auto

Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych?

W tym miejscu znajdziesz aktualne oferty pracy.

CARTV to jedna z wiodących giełd pojazdów powypadkowych i używanych w Europie. Do naszych klientów należą duże towarzystwa ubezpieczeniowe, organizacje zrzeszające rzeczoznawców oraz rzeczoznawcy indywidualni, a także salony samochodowe i dealerzy pojazdów mechanicznych z całej Europy. Jeśli rozbudziliśmy Twoją ciekawość, dołącz do nas i świętuj sukcesy wraz z całym zespołem CARTV.

  • Mieszkasz w Bratysławie lub w okolicy i władasz językiem niemieckim?
  • Zadowolenie klienta to gwarancja Twojego osobistego sukcesu?
  • Interesujesz się branżą motoryzacyjną lub handlem pojazdami mechanicznymi?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „Tak”, to koniecznie powinniśmy się spotkać. Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy.

Zespół zaangażowanych pracowników już na Ciebie czeka!

W naszych oddziałach w Monachium, Bratysławie i Warszawie szukamy nieustannie nowych, zmotywowanych osób do pracy w działach realizacji procesu sprzedaży, zarządzania projektem i marketingu. Poniżej znajdziesz aktualne oferty, ale chętnie zapoznamy się również z aplikacjami przesłanymi z własnej inicjatywy, nie w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie!

Nazwa stanowiska
Referent w dziale pomocy technicznej i realizacji

Miejsce pracy
Bratysława, Žilinská 7–9, 811 05 Bratysława

Rodzaj zatrudnienia:
praca w pełnym wymiarze godzin

Data rozpoczęcia stosunku pracy:
od zaraz

Zakres obowiązków, kompetencji i odpowiedzialności

Będziesz częścią międzynarodowego centrum obsługi CARTV All4you Manager. Do Twoich obowiązków będzie należeć przetwarzanie danych nowych i istniejących klientów zgodnie z wewnętrznymi zasadami i standardami komunikacji pracodawcy oraz udzielanie porad klientom.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie przychodzących zapytań związanych z pośrednictwem w sprzedaży pojazdów mechanicznych,
  • komunikacja z międzynarodowymi przedsiębiorstwami, bankami, instytucjami leasingowymi, prawnikami właścicieli itp.,
  • kontrola i wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów firmy,
  • udzielanie odpowiedzi na rozmaite pytania różnych grup klientów,
  • profesjonalne reprezentowanie przedsiębiorstwa na zewnątrz w celu zwiększenia zadowolenia klienta,
  • aktywna współpraca z innymi działami oraz z oddziałami w Niemczech i w Polsce,
  • czas pracy (z uwzględnieniem godzinnej przerwy obiadowej):

pon.: 7.00–16.00, 8.00–17.00, 9.00–18.00, 10.00–19.00
wt.–pt.:   8.00–17.00, 9.00–18.00

Świadczenia dla pracowników i inne korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie i inne korzyści wynikające z wewnętrznych ustaleń,
  • interesująca praca w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość wykorzystania znajomości języków obcych,
    • przyjemne środowisko pracy ze strefami relaksu,
    • imprezy firmowe,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania wobec kandydatów
Kandydaci odpowiedni na to stanowisko:
wykształcenie średnie z maturą

Znajomość języków
Niemiecki – C1
Polski – B1

Cechy osobowości i umiejętności
Predyspozycje osobowościowe i umiejętności:

AKTYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO w połączeniu ze znajomością języka polskiego

  • znajomość języka słowackiego nie jest wymagana,
  • stanowisko odpowiednie dla absolwenta, który odbędzie serię szkoleń,
  • dobra komunikatywność,
  • zaletą będzie znajomość branży motoryzacyjnej lub kwestii technicznych,
  • zorientowanie na klienta i umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów,
  • gotowość do nauki,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności analityczne.

O firmie

Spółka GLOBAL SERVICES TV a. s. zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży uszkodzonych pojazdów między ubezpieczycielami i właścicielami a nabywcami w całej Europie. Zakres naszego działania obejmuje załatwianie kwestii związanych z pojazdami uszkodzonymi, przetwarzanie danych technicznych dla towarzystw ubezpieczeniowych, zarządzanie transportem i logistyką, opiekę nad właścicielami i nabywcami uszkodzonych pojazdów oraz administrowanie systemem car.tv. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie www.cartv.eu.

Rozbudziliśmy Twoją ciekawość? W takim razie prześlij CV wraz z listem motywacyjnym w języku niemieckim na adres job@cartv.eu. Dziękujemy za przesłanie aplikacji i zainteresowanie naszą ofertą pracy!

Kontakt

Jana Nižňanská
Human Resources Manager
Słowacja, Niemcy, Polska

e-mail:   job@cartv.eu
www:   cartv.eu